Studio


KĄPIELE DUŻYCH RAS

KOSMETYKI

STUDIO WYPOSAŻENIE, WYGLĄDGrooming-Studio to nowoczesny, przestronny i profesjonalnie wyposażony salon pielęgnacji psów.


Wszelkie zabiegi: strzyżenie psów, kąpiele, suszenie, rozczesywanie, trymowanie itp. wykonujemy przy wykorzystaniu tylko markowego sprzętu najwyżej jakości. Gwarantuje to, że w połączeniu z umiejętnościami doświadczonego groomera czas potrzebny do wykonania usługi jest skrócony do niezbędnego minimum.Zapraszamy wszystkich właścicieli dużych ras i baaardzo dużych ras, którym wykąpanie pociechy w warunkach domowych sprawia wiele problemów a próby suszenia jeszcze więcej. W grooming-studio dysponujemy warunkami kąpielowymi, które pomieszczą każdego psiaka - poniżej widać NOWOFUNLANDA Melę i CZARNEGO TERIERA ROSYJSKIEGO Lobo.


Do pielęgnacji szaty piesków wykorzystywane są tylko i wyłącznie sprawdzone szampony, odżywki oraz inne kosmetyki, takich marek jak: #1 ALL SYSTEM, BIO-GROOM, ESPREE, OSTER, RING5, CHRIS CHRISTENSEN. Wysoką skuteczność kosmetyków dostrzeżecie Państwo w efektach zabiegów. Nawet najbardziej zaniedbana i skołtuniona sierść nadaje się do wyprowadzenia i rozczesania, jednak wymagać to będzie nieco więcej czasu niż standardowy zabieg. Coś za coś ale można uniknąć ogolenia pieska na krótko na rzecz zachowania jego naturalnego wyglądu.